A A A

20-21.11.2010 - Wystawa w Poznaniu

Ostatni weekend spędziliśmy na wystawie, która odbyła się w naszym rodzinnym mieście Poznaniu. Przy okazji serdecznie pozdrawiamy wszystkich znajomych, z którymi miło spędziliśmy czas i którzy dzielnie nam kibicowali:)


W sobotę naszą koteczkę ETOILE D'EUROPE Aksambri*PL oceniała przesympatyczna i ciągle uśmiechnięta sędzina z Danii Pani Hanne Sophie Sneum, która z ogromną czułością i entuzjazmem podeszła do oceny naszej Etoilki. Po kilku całusach i przytulańcach koteczka dostała ocenę Ex 1, CAGCIB i wygrała w porównaniu z drugą kotką.


W niedzielę natomiast oceniała nas sędzina ze Słowacji Pani Donatella Mastrangelo, z którą spotkaliśmy się już wcześniej na wystawie w Żorach. Etoile powtórzyła swój sukces z dnia poprzedniego zdobywając  ponownie ocenę Ex 1, CAGCIB oraz wygrywając w porównaniu z drugą kotką.


Wystawę uważamy za bardzo udaną, bardzo cieszymy się z każdej pozytywnej oceny naszej koteczki i mamy nadzieję na coraz lepsze oceny na kolejnych wystawach...

 

IC Etoile d'Europe Aksambri*PL IC Etoile d'Europe, Pani Hanne Sophie Sneum i nasza córeczka Martynka Porównanie... IC Etoile d"Europe Aksambri*PL i Pani Donatella Mastrangelo Zabierz mnie stąd, proszę;) IC Etoile d'Europe Aksambri*PL